>

Bağlama Büyüsü İle Aşık Etmek

Tarih: 02 Kas 2013. Konular: Genel

Sevdiğiniz kişinin size ilgisi yoksa, aşkınız karşılıksız ise ve bu durum sizi hayattan soğutuyorsa bizimle iletişime geçiniz. Sevdiğinizi size aşık edelim. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Sevileni Kendine Bağlama Büyüsü

Tarih: 23 May 2013. Konular: Genel

Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır yazılır.

Yorum: 0 »

Çapkın Sevgili İçin Bağlama Büyüsü

Tarih: 16 May 2013. Konular: Genel

“VE ELGAYTÜ ALEYKE MEHEBBETEN MİNNİ…”

Yukarıdaki ayeti kerime mum üzerine 41 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek) deyip akşam ezanından sonra yakılacak.. Bu tertibi uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever.

Yorum: 0 »

Ayrılıktan Korunmak İçin Bağlama Büyüsü

Tarih: 09 May 2013. Konular: Genel

Eşinizden ayrılmak korkuyorsanız kendinize bağlamak için bu bağlılık büyüsünü yapın. Bu kuvvetli büyü değişik tılsımlardan yapılır. Bununla sizden ayrılan sevgiliniz size geri döner ve sizden bir daha asla ayrılmaz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz..

Yorum: 0 »

Çapkın Koca İçin Eve Bağlama Büyüsü

Tarih: 02 May 2013. Konular: Genel

Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah?a dua edilir. Sonrada *ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı Allah’ın izni ile muhabbet ilga edin* Diye hadimlerinden yardım istenir.

Yorum: 0 »

Bana Bağlansın Ayrılmasın Büyüsü

Tarih: 25 Nis 2013. Konular: Genel

Sizi üzen ve yıpratan sevgiliniz için ne yapacaksınız. Berabersiniz seviyorsunuz ama insanların fıtratları farklı farklıdır. Kimi insan çok kıskançtır, kıskançlığından sevdiğine zarar verir. Kimi seviyordur gerçekten ama ilgisizdir, ilgisini belli edemez. Sevdiğiniz kişinin tamamen her şeyiyle, her duygusuyla sizin olmasını istersiniz. Hem ilgisini istersiniz, hemde yersiz yere sizi kıskanmasın istersiniz. Sizi çok çok sevsin, sizden ayrılamasın, gözü sizden başkasını görmesin istersiniz. Herkes ister böyle birini, böyle bir ilişkiyi. Aslında bu olması zor birley de değil. Nasıl olur diye merak ediyorsanız daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Erkeğin Büyük Sevgi ile Bağlanması İçin Büyü

Tarih: 18 Nis 2013. Konular: Genel

Erkeğin Büyük Sevgi ile Bağlanması İçin;Bağlanma vefki önerlilir.Bu vefk sevdiğiniz erkeği size bağlanamasını deli divane aşık etmek amaçlıdır.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz…

Yorum: 0 »

Eşinizin Size Değer Vermesi İçin Büyü

Tarih: 11 Nis 2013. Konular: Genel

Eşinizin size değer vermesinimi istiyorsunuz? Onu kendinize bağlamak ve aşık etmek istiyorsanız vefk tılsımı yazdırabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçin…

Yorum: 0 »

Sevdiğinizle Eskisi Gibi Aşk Yaşamak İçin Büyü

Tarih: 28 Mar 2013. Konular: Genel

Aşkın en güzel dönemi, o ilk başlangıç dönemidir. O dönemde yaşadığınız duyguları daha sonraları çok zor yaşarsınız. O ilk zamanlar sevdiğimiz kişi ile ilgili herşey bize çok güzel gelir. Her hareketi çok ilgincimize gider ve bize özel gelir. Etrafımızda kelebekler uçar ve ayaklarımız yerden kesilir, bulutların üzerinde yaşarız. Ama bu o ilişkinin en başlarındayken olur. Sonraları her zaman görmeye alıştığımız hareketleri bize özel gelmez. Herşey monotonlaşır. Ve bir süre sonra da biter. Herşey bittikten sonrada toparlaması bir hayli zordur. Aşk heyecanını yeniden yaşamak ve ilişkinizi yeniden canlandırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »

Bağlanmayan Erkeği Kendine Bağlamak

Tarih: 21 Mar 2013. Konular: Genel

Her ilişki umduğunuz gibi olmayabilir. Gerek siz gerekse partneriniz hatalar yapabilir. Bu hatalar sizi birbirinizden soğutur. İşin kötü yanı bu soğumalar tek taraflı olabilir yani siz soğursunuz ama sevgiliniz hala sizi seviyordur. Doğal olarak sizden ayrılmak istemeyecektir. Ve olmayınca da olmuyodur zorla tekrar ısınamazsınız ona, onu hayatınızdan çıkarmanız gerekiyodur ama nasıl. En kolay yol onun da sizden soğuması ve uzaklaşmasıdır. Eğer sizde bizim gibi düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorum: 0 »